עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

סיפורה של אניגמה שמהלכת ביניכם
חברים
growingWolfieDor SchneiderRainTienמקס לזרב
VenusאזמרלדהedyaSpace Girlhaunted princess
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
וידוי  (6)
סיכום  (6)
כעס  (5)
סקס  (5)
מכללה  (4)
אהבה  (3)
אהבה ויחסים  (3)
אקס  (3)
התחלה חדשה  (3)
זוגיות  (3)
לימודים  (3)
משפחה  (3)
אהבה לשעבר  (2)
בריאות  (2)
דייט  (2)
דיכאון  (2)
הגלגל מסתובב  (2)
המלדורמה האישית שלי  (2)
התמודדות  (2)
יום הולדת  (2)
מתחממת על גבולות הדיכאון  (2)
סיפור.  (2)
על הדבש והעוקץ  (2)
עצמאות  (2)
פוליטיקה  (2)
שנאה  (2)
תקיעות  (2)
who the fuck cars  (1)
אבל  (1)
אחות  (1)
אחיות  (1)
אימפולסיביות  (1)
אין לי זמן  (1)
אכזבה  (1)
אנוכיות  (1)
אני לא יודעת מה לעשות  (1)
אנימה  (1)
בידוד עצמי  (1)
ביראות  (1)
בית  (1)
בעלי חחיים  (1)
גישה  (1)
דאגות  (1)
דייט ראשון  (1)
החלטות  (1)
הערכה עצמית  (1)
הפרעת קשב וריכוז  (1)
השקט שאחרי הסערה  (1)
השראה לימים קשים.  (1)
התגברות  (1)
התחדשות  (1)
חברה  (1)
חברות  (1)
חויית רומנטיות  (1)
חייו של סטודנט  (1)
חיסונים  (1)
חצויה  (1)
חצי-חצי  (1)
חרדות  (1)
חשד  (1)
חשש  (1)
חתונה  (1)
טוב יותר  (1)
יחסי מין  (1)
ימין  (1)
ימין חזק בישראל  (1)
כאב  (1)
כישלון  (1)
כלבים  (1)
לבטים  (1)
לחץ  (1)
לשבור שתיקה או לא  (1)
מבחנים  (1)
מה שהיה היה  (1)
מותשת  (1)
מכתב לאימא  (1)
מרד  (1)
משפחה רוגע שלווה  (1)
מתבוננת לתוך עצמי  (1)
נשיות  (1)
סגורה  (1)
סטודנט  (1)
סטרס  (1)
סיכום חודשי  (1)
סמסטר  (1)
עבודה חדשה  (1)
עומס  (1)
עוף מוזר  (1)
עייפות  (1)
עצב  (1)
עצבים  (1)
עתיד  (1)
פגיעה  (1)
פחד  (1)
פסימיות לא זהירה  (1)
ציונים  (1)
ציניות זה החיים  (1)
קונפליקט  (1)
קורונה  (1)
רוע  (1)
ריבים  (1)
שביב של אור  (1)
שנה חדשה  (1)
שנה טובה  (1)
תובנות על החיים  (1)
תיסכול  (1)
תסכול  (1)
תסכול מיני  (1)
תקווה  (1)
ארכיון
המלודרמה האישית שלי
•  פרק 1
•  פרק 2

המלודרמה האישית שלי- תקציר + פרק 1

02/11/2018 06:45
just mor
המלדורמה האישית שלי, התמודדות, סיפור.
תקציר:
הסיפור שלי הוא לא סיפור על הצלחה מסחררת או על איך שיניתי את סדר החיים שלי - זה מספר על הניסיון לשנות את סדר החיים שלי , זה גם לא סיפור אהבה מהסרטים עם סוף שמח ושירים רומנטיים ושמלה לבנה-זה סיפור על התמודדות עם קשיים , אתם לא תלמדו מזה איזו שהיא שיטה לשינוי חייכם - אבל תבינו לפחות שאתם לא היחידים שמתמודדים לבד ואז אולי - שביב אושר על זה שאתם לא לבד יגיע אליכם.
פרק 1
ידעתי שזה יקרה , באיזה מקום גם רציתי שזה יקרה - רציתי שתשנא אותי , רציתי שלא יהיה לך אכפת ומעל הכל רציתי שתעלם - אתה מושך אותי אחורה לעבר, וממלא אותי בזיכרונות שהייתי משלמת כל מחיר כדי לשכוח.
מסתכלת בנייד , רואה שקיבלת את ההודעה שלי....מקלידה   ותשובה פוגעת באה מהצד השני, אני חצי בהלם שהציפיות שלי התגשמו, והחצי השני לא כזה סגור על עצמו- מיליון רגשות בבת אחת - שמחה, עצב, רצון לבכות , הקלה - הכל ביחד שוטף אותי. תמיד אמרתי שהרגעים הכי קשים הם הרגעים הראשונים שאחרי מעשה - כי אתה עדיין לא יודע מה אתה חושב על זה וזה היה בדיוק המקרה , מסתכלת על ההשתקפות שלי במראה - ורואה מראה ממוצע מינוס (ואולי אפילו מינוס-מינוס) ומבינה שמתוך כל הדברים שהרגשתי הרצון לבכות הוא זה שהשתלט , ופתאום כל עול חיי מופיע מולי במצעד מייאש של אכזבה ופחד, פחד ממה יהיה עכשיו והלאה? פחד שאשאר לבד.
לבד זו מילה כל כך גדולה שקיבלה עבורי הרבה משמעיות - לבד זה בלי תמיכה , לבד זה בלי צחוק או הנאה , לבד זה להתמודד עם הכל לבד , מצד שני יש ללבד גם יתרון : אני לא צריכה להתחשב באף אחד כשאני לבד - יש הרבה מקום רק לי ולאגו שלי , אני יכולה לעשות מה שאני רוצה, מבלי לעשות דין וחשבון או לתת הסברים מאוחר יותר , אני מרגישה שאני והלבד במערכת יחסים מסובכת - כאילו אני מאוהבת בו , כמעט כמו שהייתי בך , ואצלי בראש הלבד מקבל דמות , בחור ממוצע כמוני , שהגיע לפרקו (גיל 35) , והוא עני מרוד , ללא עבודה קבועה, הוא גם לבד בעולם בלי קרובי משפחה או חברים שיעודדו אותו או יתמכו בו. אני מבינה שרוב הפעמים אני שבויה של הלבד שלי - ממש כאילו הוא קשר אותי למשקולת ענקית של 800 קילוגרמים והוא אומר זה יעזור לך לא להיות כמוני - תצאי תלמדי ,תרדפי אחרי אנשים בנחישות , תלבשי מסכנה עקבים איפור , ואסור שתהיה לו ושערה סוררת אחת על פנייך -שימי מסכה אם צריך , העיקר שלא תהיי כמוני ולא תהיי לבד.
בעוד שלהבד אומר לי את הדברים האלה אני מתחילה להסתכל עליו קצת אחרת - פתאום המראה הממוצע שלו נראה לי מושך , אני פתאום רוצה אותו , אני יודעת שאין לנו עתיד ביחד , אבל עדיין משהו בתוכי זועק אליו , והוא לא טיפש בכלל הוא שם לב לזה - והוא לא יודע איך להגיב וכאילו נהיינו מאהבים סודיים וממש יש לנו רומן - הוא יודע שהוא עושה לי רע , גם אני יודעת שהוא עושה לי רע אבל עדיין הזעקה הזו בתוכי לא מפסיקה , אני והוא גם עושים אהבה לפעמים , לעשות אהבה עם לבד זה קשה , הוא מוריד ממך את השכבות לאט - שכבות של תקווה שהמצב ישתנה יורדות לאט לאט , והוא נהנה לגעת בך , ואתה יודע שלעולם לא תוכלו להיפרד למרות שאתה ממש רוצה -ממש כמו נישואים כושלים , ואתה לא יודע איך לחיות איתו בשלום
לאנשים מסויימים כמוך , אין רומן עם לבד, או לפחות מסתירים אותו ממש טוב , לך יש רומן עם שמחה ואושר- לך יש רומן עם דברים חיוביים יותר - לעולם לא הראית רומן עם משהו שלילי אז יכול להיות שאתה שקרן ממש טוב.
כשלי ולך היה רומן הרגשתי שאני בוגדת בלבד ובעוד הרבה דברים אחרים, ידעתי שזה יגיע לסופו , אבל העדפתי לדחות את זה כי שוב הזעקה הזהו בתוכי קראה לי לא לעזוב- אני לא מבינה מה הזעקה בדיוק אומרת אבל כשהיא נשמעת הדם שלי קופא , ואני רגישה שאני חייבת לציית לה.
מה שהביא אותי למצב הזה שאני בו עכשיו. 
לפעמים אני חושבת שהיה עדיף אם החיים שלי היו סרט או סדרה , אבל לא במובן שהכל יהיה מושלם ויבוא גבר להציל אותי אלא העניין של הרצה קדימה ואחורה - אם הייתי יכולה להריץ קדימה מהנקודה שאני נמצאת בה עכשיו ורואה איך דברים יתפתחו , בטוח שהייתי מריצה אחורה כדי לשנות את הטעיות שלי.
באמת שהייתי רוצה שזה יסתיים אחרת , אני לא רוצה שיתייגו אותי תחת שום תואר שלילי - דבר שהמאהב שלי הפחד הטמיע בי עמוק , אבל עמוק בתוכי בוערת בי הידיעה - אי אפשר לבנות משהו חדש על יסודות ישנים ועקומים ולכן היה צורך לפוצץ הכל - רק שבמקום דינמיט השתמשנו במילים ומעשים , שעמוק בתוכי אני מקווה שהבוקרא יסלח לי עליהם .
הדבר המוזר שבתוך כל הצער - אני מרגישה גם תקווה , תקווה להשתנות , רצון לנהל דברים בצורה אחרת  , דברים שהמאהב שלי הפחד לא הצליח להגיע אליהם עדיין . 
"ליה?" אני שומעת ומייד כאילו מתעוררת מהעולם הדמיוני שלי ועונה כאילו מתוך רפלקס "מה?" אני אומרת ומתפקסת על הסביבה שאני נמצאת בה הרתאה בתוך כיתה , עם חברות שלי לספסל הלימודים , הבחורה שהעירה את צומת ליבי היא אור - יש לה שיער בלונדיני שופע ומשקפיים , ואופי נחמד ושקט (לפחות ממה שהספקתי להכיר  "על מה את חולמת בהקיץ ? לאן את מסתכלת ?" היא מסיטה את מבטה ושם היא רואה את מה שאני ראיתי - אותך ואותה
"את עדיין חושבת עליו?"  היא שואלת ספק בסקרנות ספק בדאגה 
"לא , הוא מת בשבילי הוולדורמט הזה " אני אומרת ומרגישה שזו לא בדיוק אמת שלמה , מצד שני זה לא גם לא שקר - וההערה על וולדורמט טוב תמיד היה לי הומור גיקי .
"אני לא יודעת איך הייתי מצליחה להתנהל אם הייתי במוקמך, את ממש גיבורה" היא מחייכת אליי כאילו גיליתי לה את הסוד לאירכות ימים אושר וסקס טוב עם בעלך גם אחרי 40 שנות נישואים , אז האת האמת אורנה אני גם לא יודעת איך להתנהל במצב כזה , רוב הזמן אני בנוהל "אדמה בוערת" ומנסה לא לפגוש אותו.
"יש לנו עוד חמש דקות להפסקה , תני לו שייחנק ובואי נלך ללמוד לעשות ממך משהו שהוא יתחרט שעזב " קול שלישי , הקול שייך לנועה , עוד חברה לספסל הלימודים , נועה כמוני , היא ממוצעת אבל יש לה משהו חם באישיות לא כמו שלי, בזמן שהיא אמרה את המשפט הזה היא מחייכת ספק ברשעות ספק בשובבות . 
"איזה כיף אתן יודעות כמה אני אוהבת כימיה" אני מתמררת כהרגלי ונזכרת עוד בכל השיעורים שלא סיכמתי , ובמבחן הקרב ובא . 
"ליה אם את לא תנסי את לא תצליחי ואני יודעת שהברזת לפחות 4 פעמים מהקורס, את רוצה שיעיפו אותך בסוף השנה?" אומרת לי נועה , אז כן נועה ,אין לי כוח לראות אותו והמחיר הנפשי שזה גובה ממני קשה לי מידי .
אני שותקת והיא אומרת "ידעתי שתסכימי איתיי" העיניים החומות בהירות שלה- פוגשות את העיניים השחורות שלי , או יוצר נכון עין אחת שחורה שלע השנייה מכוסה על ידי רעמת תלתלים שלא עוברת את הכתפיים אף פעם, גם לא אסתפר שנתיים . שלושתינו קמות בסוג של הסכמה בלתי- מילולית , עולות את כל הדרך מהחצר לקפיטיריה לקומה השנייה שם נמצאת הכיתה שלנו.
המרצה מתחיל לדבר על כימיה , על תרגילים , ואני שוב שוקעת בעולם שלי וחושבת על יחסים באופן כללי, על יחסים עם ההורים , המשפחה המורחבת יותר , עם אחיות שלי שתמיד מסיבה מסתורית הן יותר טובות ממני.
ובסוף אני חושבת על היחסים שלי עם הבורא ומבינה עד כמה אני חוטאת , ומבקשת סליחה עמוק בלב ומבטיחה בפעם המי יודע כמה בחיים שלי שאשתפר .

haunted princess
02/11/2018 17:26
חחח ואוו זה היה חתיכת סיפור ,
מצחיק שהזכרת שמה את השם שלי חחח
ואיכשהו הדברים שנועה הזאת אמרה לחברה שלה, זה דברים שדווקא היה מתאים לי גם להגיד.
אבל אהבתי שהפכת את הלבד לדמות בפני עצמה וממש תיארת מערכת יחסים שלמה עם הלבד הזה.
לא חשבתי על זה ככה אף פעם O.O
זה היה ממש מעניין לקרוא .
תמשיכי ככה!
3>>>>>>
just mor
04/11/2018 11:08
חחח השם הזה עלה לי במקרה
haunted princess
04/11/2018 15:13
נועה זה שם מאוד נפוץ בימינו אנו חחח XDD
אז הגיוני שזה יעלה לך בכתיבה 3>>>>
03/11/2018 00:39
למה חוטאת ? חוטאת במה ?
למה לא יכולה לקבל את עצמך כפי שאת?
היחידה שאת חייבת לה משהו זו את עצמך.
just mor
03/11/2018 11:04
אמרתי שיש לי תסביך לא פתור?
03/11/2018 11:24
לא, אמרת, שביחסייך עם הבורא את מרגישה חוטאת, ועל כך שאלתי למה?
just mor
04/11/2018 11:05
אה,
גדלתי בבית מסורתי ואני מרגישה אדם מאמין רוב הפעמים , אבל עושה דברים שאסור כמו לשון הרע , ולנטור טינה.
קשה לי עם העניין הזה, אבל זה יצר הרע שבי שאני נותנת לו להשתלט
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: